-3,509.00 

Bridgelux LED lampa DB200W

Průmyslová LED lampa BRIDGELUX DB200W osazena čipem amerického výrobce BRIDGELUX ® a elektronickým předřadníkem MEAN WELL® vyniká vysokou spolehlivostí. Světelně technický projekt poskytneme na požádání.

10,648.00  7,139.00 

Dostupné na objednávku.

Porovnať

Popis

Charakteristika svítidla:

1. Těleso svítidla
Vysokou kvalitu LED svítilny DB200W zajišťuje sestava kvalitních komponentů. Speciální konstrukce, těla svítilny z hliníkové slitiny, která se využívaná v leteckém průmyslu, je vybavena speciálním chladičem, který zajišťuje dobrý odvod tepla a vytváří dobré prostředí pro práci předřadníku a světelného zdroje. Vakuové zpracování povrchu vnitřní strany reflektoru maximalizuje odrazovou schopnost světla a světelného výstupu. Reflektor je vybaven antistatickým postřikem.

2. Světelný zdroj a LED předřadník.
Svítidlo je osazeno kvalitním špičkovým multičipy od amerického výrobce BRIDGELUX ®, předřadník je instalován od renomovaného thajwanského výrobce Mean Well ®. Pro snížení tepelné zátěže se používá japonský tepelný silikonový gel.

3. Hlavní přednosti svítidla
Po zapnutí okamžitý start do plného světelného výkonu 
Kvalitní světelný výstup bez světelných deformací 
Bez blikání, bzučení, IR a UV záření 
Vysoký světelný výkon na 1W energie 
Nízká degradace jasu 1% na 3000 hodin, životnost 50 000 hodin 
Téměř bez údržbová provoz po celou dobu životnosti svítidla

4. Využití
Kvalitní LED průmyslové svítidlo DB200W je vhodné do menších a středních výrobních prostor, hal, dílen, skladů, supermarketů s výškou umístění 6-10m