LED pásek 5050 – 60 led/m TB

SKU: DOVIMEX244

Jednobarevný vysokosvítivý  LED pásek 5050- 60  led/m, 14,4W barva světla studená bíla, s krytím IP33 do vnitřního  prostředí .

228.69 

Není skladem

Porovnať

Popis

 • Aplikace.

  Zvýraznění interiérových a exteriérových prvků staveb, bytů a příslušenství, architektonické osvětlení Podsvícení různých částí nábytku, interiérových prvků, sádrokartonových podhledů okenních otvorů. Podsviícení schodišťových stupňů a zábradlí, různých částí kuchyňských linek, vitrín, výloh, poličiek.Doplnkové, náladové, nepřímé osvětlení, podsvícení interiérových částí automobilů.

  Instalace:

  Vstupní napětí musi byt 12V/DC.Při zapojení je nutné dodržet polaritu (+ / -), nesprávné zapojení mze pásek zničit. Po rozdělení LED pásku a napájkování napájecích kabelů je nutné utěsnit spoje epoxidovými pryskyřicemi nebo silikonem. Nepřetěžujte napájecí zdroj měl by mit 10 – 20% rezervu. LED pásek SMD je vhodné instalovat na např. hliníkový profil, který je zároveň chladičem zvyšuje ochranu a životnost LED pásku. Maximální poloměr ohybu nesmí být větší než 2cm. Dělení LED pásku SMD je možné za každým třetím chipem, propojení LED pásku s napájecím zdrojem nebo nadpájení pásku je možné propojením napájecích bodů LED pásku pájení, nebo za pomocí propojovacího konektoru LED pásek má na zadní části oboustranný lepicí pásku, 3M, která slouží k nalepení LED pásku na očištěný podkladu.Maximálni délka zapojení LED pásku je 10m.

  Charakteristika LED pásků SMD 5050, 30led / m, 7,2 W / m

  Velmi kvalitní LED čipy SMD 5050 EPISTAR XTW dosahují svítivost 15Lm/Led
  Nízká degradace jasu 1% -3000 hodin
  Vodotěsné vlastnosti: volitelné krytí IP33
  Rozměry: L5000 x W10mm
  Počet LED: 30ks na metr.
  Barva: bílá, červená, žlutá, modrá, zelená, RGB.
  Pásek je možné dělit po 3 modulech odstřižením
  Jeden modul je 3 LED diody, cca 5 cm)
  Vyzařovací úhel světla 120 °
  Pracovní napětí:. DC12V, 24
  Provozní teplota: -20 ~ 40
  PCB barva: žlutá, bílá, černá PCB.
  Balení: 5m-rolka v antistatickém obalu