Dotykový LED RGB ovladač

Dotykový LED RGB ovladač e jedním s nejnovějších high-end regulátorů, s pěkným designem a vysokou přesností ovládání pomocí dotykového ovládacího čipu. Zvýšená citlivost na dotek, snižuje omyl při ovládání. Používá se pro ovládání osvětlení LED RGB  svítidel, LED pásků , funguje i jako stmívač

819.17 

Není skladem

Porovnať

Popis

Dotykový LED RGB ovladač je jedním s nejnovějších high-end regulátorů, s pěkným designem vysokou přesností ovládání pomocí dotykového ovládacího čipu. Zvýšená citlivost na dotek, snižuje omyl při ovládání. Používá se pro ovládání osvětlení LED RGB svítidel, LED pásků zaroveň, ovládá i funkce stmívání.
Multikolorní dotykový displej má 64 dotykových bodů. po navolení tlačítka M se reguluje barva světla v celé barevné škále, po znovu navolení M se ovládá intenzita osvětlení. Předností ovladače je jednoduchá montáž, ovládání funkcí s vysokou přesností a perfektní design. Ovladač je schopen ovládat i světelné efekty jako prolínání barev světla, skokové efekty. zesilování a snižování intenzity osvětlení.

technické parametry
● pracovní teplota: -20 až 60 ℃
● Napájecí napětí: DC12-24V
● Výstup: 3 kanály
● Režim připojení: společná anoda
● vnější rozměr: L86 Χ W86 Χ H36 mm
● statická poloha: <1W
● výstupní proud: <4A (každý kanál)
● výstupní výkon: 12 <144W, 24V <288W